Kalász Tamás

Kalász Tamás
24 éves, egyetemi hallgató
A jelölést azért vállaltam, mert úgy érzem, hogy a város igényli a fiatalos lendületet és az új ötleteket, úgy a város vezetésében, mint a kulturális életben. Mindenki érdeke a fiatal nemzedék jóléte és jövője. Koromból adódóan elmondhatom, hogy ismerem a szepsi fiatalság igényeit és véleményét. Hiszem, hogy a tehetséges, illetve vállalkozó szellemű fiatalokat kellő mértékben támogatni kell, hogy későbbi tudásukat – hűen anyavárosukhoz – itt kamatoztassák, ezzel is gazdagítva közösségünket.
Lokálpatriótaként nagyon fontosnak tartom, hogy olyan közösséget építsünk és hangulatot teremtsünk városunkban, amely arra ösztönzi az itt élő embereket, hogy saját és gyerekeik jövőjét is Szepsiben lássák. A VIA NOVA Ifjúsági Csoport oszlopos tagjaként már több éve ezen munkálkodunk szeretett városunkban. Megválasztásom esetén minden polgárt egyenlően szeretnék képviselni, ugyanakkor minden erőmmel azon leszek, hogy környékünk és egyben városunk is a fejlődés útján maradjon.

Maďarčina